GALOP TV - dostihová televize

Archiv vysílání

GALOPP TV - internetová televize - fotografie k dostihovému dni

OAKS Velká Mostecká | 20.července 2013 | Most

Oaks, čtvrtý klasický dostih, kterému se také vžil název Memoriál ing. B. Tichoty. První ročník se konal v roce 1946, od roku 1999 je jeho domovem mostecký hipodrom. Vítězství si vybojovala Saltanat s Radkem Koplíkem hájící barvy kazašského režiséra Ardaka Amirkulova. Ve sprinterské Severočeské ceně si na favorizovanou Waku Lauru vyšlápl Kendy s žokejem Radkem Koplíkem.

více >
GALOPP TV - internetová televize - fotografie k dostihovému dni

Karlovarská dvojnásobná míle - Cena Karlovarského Kraje | 7.července 2013 | Karlovy Vary

První červencovou neděli hostily Karlovy Vary jeden z tradičních tuzemských dostihů, Karlovarskou dvojnásobnou míli, která patří také k nejdelším tuzemským rovinovým kláním. Po bláznivém průběhu se prosadil s převahou devíti délek čtyřletý Bacares s Janem Rájou. Zvítězil také s dvouletou Sázavou, v jednom z rámcových klání se prosadil Shadow Moon s Radkem Koplíkem.

více >
GALOPP TV - internetová televize - fotografie k dostihovému dni

Letní cena klisen | 30.června 2013 | Karlovy Vary

Dlouhá léta je součástí Mezinárodního filmového festivalu také dostihový den na závodišti ve Dvorech. Letos byl okořeněn prvním dílem překážkového poháru Josefa Váni, ve kterém se lehce prosadil favorizovaný bělouš Khalshani. Rovinovým vrcholem programu byla Letní cena klisen na 2000 metrů, ve které se prosadila zkušená Carrie.

více >
GALOPP TV - internetová televize - fotografie k dostihovému dni

Derby 2013 | 23.června 2013 | Most

Nejvýznamnější rovinový dostih roku, 93. České derby rádia Impuls se 16 tříletými na startu, se letos musel stěhovat kvůli záplavám z Velké Chuchle do Mostu. V dramatické koncovce se prosadil Mister Aviation a získal věnec s modrou stuhou. Součástí dostihového dne byly další čtyři dostihy nejvyšší kategorie, Zlatý pohár pro starší vytrvalce, trial na čtvrtou klasiku sezony, Oaks, mílařský souboj a sprinterské překvapení.

více >

Předchozí první Předchozí předchozí 3 4 5 6 7  8 následující Šipka poslední Šipka

Kalendář přímých přenosů

29.10.2017 - Most
Most 29/10/2017